Якщо ваша дитина зникла – телефонуйте на оперативну лінію 102. Під час спілкування з оператором, обов’язково повідомте – вік, стать, особливі прикмети, у чому була вдягнена, що мала з собою, номер мобільного та будь-яку іншу інформацію, що допоможе у розшуку, а також обов’язково надайте фото дитини.
За 11 місяців 2023 року поліцейські Львівщини розшукали 565 зниклих дітей, серед яких – 318 малолітніх. У 547 випадках місця перебування дітей були встановлені протягом доби після отримання заяви про зникнення.
Усіх розшуканих повернуто за місцем проживання та передано батькам чи законним представникам. З дітьми, а також з їхніми родичами правоохоронці провели профілактичні бесіди.
Поліцейські закликають: спілкуйтеся зі своїми дітьми, знайте їхніх друзів та інтереси. Протягом дня регулярно зв’язуйтеся зі своєю дитиною, а маленьких діток постійно тримайте у полі зору та не залишайте без нагляду.
Відділ комунікації поліції Львівської області
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/uploads/public/656/f23/ab5/ebb4b055336d8c0a4551fbc6cd1f3028.jpg)