Внаслідок ДТП на Львівщині травмовані три дитини – поліцейські встановлюють обставини події
Дорожньо-транспортна пригода сталася 25 вересня, близько 14:10, в селі Олексичі Стрийського району.
Як попередньо встановили правоохоронці, водійка автомобіля Audi, 29-річна жителька одного з сіл району, під час обгону попутної вантажівки не впоралася з керуванням та з’їхала в кювет.
Внаслідок ДТП троє пасажирів легковика: новонароджена та п’ятирічна дівчинки й семирічний хлопчик – усі мешканці Стрийського району – отримали тілесні ушкодження та були доставлені до медичного закладу.
За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Відділ комунікації поліції Львівської області