Меню

За минулу добу, 20 квітня, двоє мотоциклістів травмовані внаслідок ДТП на Львівщині

Опубліковано 21 квітня 2021 року о 10:13

В обидвох випадках мотоцикли зіткнулись з легковими автомобілями, водії яких здійснювали маневри повороту та розвороту. Відкриті кримінальні провадження, поліцейські проводять розслідування та встановлюють обставини подій.

Близько 13.40 на площі Соборній у місті Червоноград водій автомобіля «Maple», 33-річна місцева мешканка, виконуючи лівий поворот, здійснила зіткнення з мотоциклом «Delta» під керуванням 49-річного жителя райцентру. Внаслідок зіткнення мотоцикліст отримав тілесні ушкодження, зокрема, перелом ключиці, та був доставлений у лікарню.

Близько 22.00 на вулиці Степана Бандери у місті Новояворівськ 17-річний місцевий мешканець, керуючи автомобілем «Volkswagen Golf», не маючи посвідчення водія,  здійснював маневр розвороту та зіткнувся з мотоциклом «Hornet» під керуванням жителя Новояворіська віком 19 років. Внаслідок зіткнення мотоцикліст отримав тілесні ушкодження, зокрема, переломи стегна, гомілки, ребер, та був доставлений у лікарню.

За фактами слідчі територіальних підрозділів поліції відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. Правоохоронці встановлюють обставини подій.

Поліція Львівщини застерігає - з приходом весни та потеплінням на дороги виїжджає все більше мотоциклістів, відповідно – зростає кількість дорожньо-транспортних пригод з їх участю. Під час ДТП водії двоколісних транспортних засобів отримують травми, інколи - несумісні з життям, а головною причиною ДТП є порушення учасниками дорожнього руху вимог дорожніх правил. Тому, будьте уважними, неухильно дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкості та слідкуйте за дорожньою обстановкою. Бережіть життя та здоров’я – своє та оточуючих.

Відділ комунікації поліції Львівської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux