Застрелив собаку, який намагався загризти вівцю: поліцейські Львівщини встановлюють обставини
За фактом жорстокого поводження з тваринами відкрито кримінальне провадження. За скоєне 54-річному мешканцю Стрия загрожує до трьох років позбавлення волі.
6 лютого, близько 10:30, до поліції надійшло повідомлення від 70-річного жителя Стрия про те, що в одному з сіл Стрийського району невідомий здійснив постріл з рушниці в собаку.
На місці події працювали слідчі, оперативники кримінальної поліції та спеціалісти-криміналісти Стрийського районного управління поліції.
Як попередньо встановили правоохоронці, 54-річний житель Стрия вистрелив у тварину з мисливської рушниці, оскільки, за словами чоловіка, собака забіг на територію господарства і намагався загризти його вівцю. Внаслідок вогнепального поранення тварина померла.
Правоохоронці вилучили зброю. Тіло собаки скерували на експертизу.
Слідчі, за процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – обмеження волі на строк від одного до трьох років або позбавлення волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини.
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Львівської області