Найважливіші уроки для дітей: у Шептицькому ювенальні поліцейські провели для дітей інтерактивне заняття з використанням мобільного класу безпеки
Поліцейські завітали до літнього табору «Ми вдома в Україні» до однієї зі шкіл райцентру. Під час заходу правоохоронці навчали діток правильно діяти у небезпечних ситуаціях та нагадали їм правила, які допомагають зберегти життя і здоров’я.
Мобільний клас безпеки – це спеціально обладнаний транспортний засіб, який використовується для проведення профілактичних та освітніх заходів. Завдяки сучасним навчальним матеріалам та інтерактивному формату діти мають можливість не лише слухати, а й брати активну участь у заняттях.
Під час зустрічі поліцейські нагадали дітям основні правила дорожнього руху, розповіли про безпечну поведінку на вулиці, вдома та під час відпочинку. Окрему увагу приділили мінній безпеці, пояснивши, як діяти у разі виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.
«Безпечне дитинство починається зі знань. Через інтерактивні заняття діти краще засвоюють важливу інформацію. Такий формат дозволяє їм краще формувати навички безпечної поведінки. Діти із зацікавленням виконували практичні завдання, відповідали на запитання та брали участь у тематичних вікторинах і вчилися правильно реагувати на потенційні загрози», – зазначила старший інспектор сектору ювенальної превенції поліції Львівщини капітан поліції Ірина Білик.
Відділ комунікації поліції Львівської області