Меню
Вітаємо переможців та призерів змагань з гирьового спорту серед поліцейських Львівщини
Опубліковано 04 лютого 2022 року о 15:03

Сьогодні, 4 лютого, на базі фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» 50 учасників з восьми команд змагалися в таких дисциплінах, як поштовх та ривок гирі.

У запеклій боротьбі перше загальнокомандне місце посіла команда Дрогобицького районного відділу поліції. Срібним призером стала команда Червоноградського районного відділу поліції, а третю сходинку виборола команда батальйону поліції особливого призначення «Львів».

В індивідуальних змаганнях у ваговій категорії до 68 кг рівних не було Назару Журбі – бійцю батальйону поліції особливого призначення «Львів». У ваговій категорії до 78 кг переможцем став Євген Чванкін зі Стрийського районного управління поліції. У ваговій категорії до 85 кг тріумфував Павло Чванкін із Львівського районного управління поліції №2. А у ваговій категорії до 95 кг золоту медаль виборов Назарій Яремко із Львівського районного управління поліції №1.

Учасники та переможці змагань отримали кубки, медалі та грамоти.